Samochody dostawcze chłodnie i Używane samochody pożarnicze

  • czwartek, 23 listopada, 2017 1:02 AM
  • 0 Comment
  • 529 Views

Używane samochody pożarnicze i samochody dostawcze chłodnie

Dziwna pasja

Pasje w życiu bywają różne. Jedni zbierają znaczki, inny hodują pszczoły. Żadna pasja nie jest dziełem przypadku, każda jest dziełem pielęgnowanej od lat dziecięcej fascynacji w danej dziedzinie.
Moją taką ubóstwianą dziedziną, są używane samochody pożarnicze. Nie nowe, prostu od producenta, tylko takie wiekowe, które widziała nie jeden pożar i uczestniczyły w niejednej akcji ratunkowej.
Zanim wszedłem w okres dorosłości, ograniczałem moją pasję do książek i zdjęć. Jak tylko skończyłem 18 lat, kupiłem sobie własny, ponad 40-letni pojazd.
Lubiem się nim chwalić i dlatego jeździłem nim na zloty podobnych do mojego pojazdów. Piękne okazy tam były, stare karetki, samochody dostawcze chłodnie, oraz liczne odmiany radiowozów.
Spotkania z podobnymi do mnie pasjonatami zawsze owocują w liczne wartościowe znajomości, oraz możliwość do zakupienia nowych egzemplarzy do swojej kolekcji, Ewentualnie do zdobycia trudno dostępnych części, aby już posiadane egzemplarze wprawić w ruch i móc nimi z dumą podróżować.

Inne wpisy na temat motoryzacji:

About the author