Bądźmy ostrożni na drogach

  • poniedziałek, 27 sierpnia, 2018 5:39 PM
  • 0 Comment
  • 259 Views

Ludzie na ulicach zachowują się coraz mniej ostrożnie. Tym samym coraz więcej zdarza się wypadków samochodowych, jak i tych z udziałem pieszych. Szkody jakie może wyrządzić nieodpowiedzialny kierowca są naprawdę wielkie. Za kółkiem trzeba być czujnym, uważać na innych uczestników drogi oraz na pieszych. To samo dotyczy jednak wspomnianych pieszych. Oni też muszą uważać, aby nie utrudniać ruchu, ponieważ mogą zrobić krzywdę sobie samemu jak i mogą być powodem czyjejś krzywdy.

Samo odszkodowanie może nie wynagrodzić szkód. Co prawda ZUS odszkodowania nam oferuje, ale często są one zaniżane, z ubezpieczycielami mogą być problemy przy wypłacie tych odszkodowania i tym podobne. Poza tym szkód zdrowotnych poniesionych w wypadku czasem nie wynagrodzić przecież żadna suma.

Dlatego trzeba pamiętać, aby być uważnym i czujnym. Bowiem czasem ułamek sekundy może zadecydować. A straty materialne, a tym bardziej zdrowotne mogą być bardzo duże. Trzeba zatem uważać za siebie jak i za innych uczestników ruchu.

Inne wpisy na temat motoryzacji:

About the author