Mota engil kontakt

Mota engil kontakt
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

motoryzacja (25)Ostatnio byłam jakiś czas za granicą, ponieważ chciałam spotkać się ze znajomymi, którzy tam mieszkają. Mamy wspólną pasję, jaką jest motoryzacja, i często spotykamy się w różnych miejscach, by wymienić doświadczenia. Pasja połączyła nas już dawno, w internecie stworzyliśmy grupę dyskusyjną, a potem postanowiliśmy, że będziemy spotykać się w realu.
Jesteśmy z różnych krajów, ale dogadujemy się świetnie i często mamy wrażenie, że znamy się od dawna i mówimy tym samym językiem. Motoryzacja dała nam ogromną płaszczyznę porozumienia, zawiązały się między nami przyjaźnie. W tej naszej znajomości fajne jest to, że odwiedzając się wzajemnie, możemy zwiedzać inne kraje. Oczywiście nie żerujemy na gościnności znajomych, ale korzystamy z pobytu w danym miejscu, by pozwiedzać czy zobaczyć coś nowego.
Ogromnie się cieszę, że poznałam tych ludzi i że motoryzacja pozwoliła nam na stworzenie takiej grupy. Niedługo to ja będę gościć u siebie swoich znajomych i już się nie mogę doczekać tego spotkania.

Inne wpisy na temat motoryzacji:

About the author