nysa obwodnica

nysa obwodnica
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

motoryzacja (26)Postanowiłam nieco przeformułować swoje życie, najlepiej zmienić pracę, a nawet, jeśli to będzie konieczne, miejsce zamieszkania. Uznałam, że skoro jedną z moich pasji jest motoryzacja, to spróbuję znaleźć takie zajęcie, by móc połączyć przyjemne z pożytecznym.
W motoryzacji najbardziej interesują mnie kwestie transportu i logistyki, które są z nią ściśle związane. Mam ścisły umysł, myślę logicznie, uważam więc, że nadawałabym się do pracy w charakterze spedytora. Musiałam tylko zastanowić się, jak zyskać wymagane kwalifikacje. Bowiem samo zainteresowanie i frajda, jaką daje mi motoryzacja, nie wystarczą. Muszę zdobyć kompetencje.
Znalazłam ofertę kursów, dających pewne kwalifikacje, o które mi chodziło. Od razu się zapisałam. Szybko okazało się, że te konkretne kursy i moja pasja, czyli ukochana motoryzacja, niekoniecznie się ze sobą łączą, ale uznałam, że to jest pierwszy krok do celu. Przecież nie jest powiedziane, że osiągnę te swoje wymarzone cele tak od razu. Raczej muszę trochę poczekać.

Inne wpisy na temat motoryzacji:

About the author